<< Los Nr. 880 - Giulia Maesa ...   Los Nr. 882 - Severo ... >>

Los Nr. 881 - Auktion 12

Schätzpreis:
250,00 EUR
Ausrufpreis:
200,00 EUR

Patina verde, q.spl.