Los Nr. 283 - Web Auction 97

Los Nr. 283

Italian Mints
FANO - Pio V (1566-1572) - Quattrino - Stemma ovale in cornice - R/ San Paterniano - (MI g. 0,59) R CNI 5; Munt. 55 - SPL/qSPL
30,00 EUR