<< Lot 17 - BUSTO MULIEBRE ...   Lot 19 - DIONISO SU ... >>

Lot 18 - Auction 40

380,00 EUR
8

BUSTO MULIEBRE DA LARARIO
II – III secolo d.C.; alt. cm 17;
PROVENIENZA: