Lot 641 - E-Live Auction 54 - Numismatics - Rome: 24-25 February 2018

40,00 EUR
130,00 EUR
14

AUSTRIA - Leopoldo d'Austria (1619-1632) - Tallero - 1632 - AG Kr. 629.2

Grading/Status: BB-SPL