<< Lot 16 - AUSTRIA - ...   Lot 18 - BELGIO - ... >>

Lot 17 - Web-Auction 97

100,00 EUR

AUSTRIA-NEDERLAND - Francesco II (1792-1806) - Tallero - 1796 B - AG Kr. 62.2 - SPL-FDC