<< Lotto 58 - Lucania, ...   Lotto 60 - Lucania, ... >>

Lotto 59 - Asta 29

Stima:
2.500,00 GBP
Base d'asta:
800,00 GBP
1.600,00 GBP
9

Lucania, Metaponto, Statere, c. 540-510 a.C.; AR (g 8,17; mm 28; h 12); ME[T]A, spiga, Rv. Spiga incusa. HNItaly 1467; Noe 76. Patina di collezione, q.spl.

Stato lotto: