<< Lotto 640 - AUSTRIA - ...   Lotto 642 - AUSTRIA - ... >>

Lotto 641 - E-Live Auction 54

Aggiudicazione:
130,00 EUR
14

AUSTRIA - Leopoldo d'Austria (1619-1632) - Tallero - 1632 - AG Kr. 629.2

Grading/Stato: BB-SPL

Stato lotto: