<< Lotto 12 - AUSTRALIA - ...   Lotto 14 - AUSTRALIA - ... >>

Lotto 13 - E-Live Auction 79

Base d'asta:
300,00 EUR
340,00 EUR
4

AUSTRALIA - Vittoria (1837-1901) - Sterlina - 1885 M - San Giorgio - AU Kr. 7 - BB+/qSPL

Stato lotto: