• Auction 41

Лот 10 - Auction 41

Лот 10

World Coins
FRANCIA - Luigi XIV (1643-1715) - 50 Sols - 1710 - (AG g. 14,74) RR Kr. 16.1 Assedio di AireBB-SPL

BB-SPL