• Auction 57

Лот 115 - Auction 57

Лот 115

Asian Art
TWO POLYCHROME FIGURES China, 19th-20th century

TWO POLYCHROME FIGURES
China, 19th-20th century

10 and 16 cm high

Provenance: an Italian private collection.